Haber

Sultangazi Belediyesi Güreş Takımı Türkiye Serbest Güreş Süper Ligi’nde mücadele edecek

Son yıllarda yükselen başarı grafiğiyle dikkat çeken Sultangazi Belediyesi, genç ve Spor Kulüp Güreş Grubu, 16-17 Kasım tarihlerinde Yozgat’ta düzenlenecek Türkiye Serbest Güreş Süper Ligi’nde mücadele edecek. Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun sporculara başarılar dileyerek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi.

Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün 2019 yılında kurduğu güreş grubu, 4 yılda 3 lig atlayarak Süper Lig’e yükseldi. Yükselen başarı grafiğini şampiyonlukla taçlandırmak isteyen güreş takımı, bu kez Türkiye Serbest Güreş Süper Ligi’nde mücadele edecek. 16-17 Kasım tarihleri ​​arasında Yozgat’ta gerçekleştirilecek müsabakalarda minderin aslanları Sultangazi’yi gururlandırmak için bir kez daha kıyasıya yarışacak.

“Hedef şampiyonluk, merak etmeyin arkadaşlar”

Sporculara başarılar dileyen Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, “Sultangazi’nin sporla tanınan bir şehir olması için her zaman spora ve sporcuya destek veriyoruz. Güreş takımımız çok kısa sürede çok büyük işler başardı. Daha iyisini yapabilecek potansiyele sahip olduklarını çok iyi biliyoruz. Hiç şüphem yok” Sultangazi’mizi en iyi şekilde temsil edeceksiniz. Hedef “Şampiyonluk bu, merak etmeyin arkadaşlar” dedi. – İSTANBUL

habergaziosmanpasa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu